Loading...
Hakkımızda 2019-02-04T15:23:12+00:00

Law 6

Günöz Tekstil ve Kimya İşletmeleri San. ve Tic. Ltd. Şti 1996 yılında kurulmuştur. 33.000 m2 kapalı alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamızda 600’ün üzerinde kişiye iş imkânı sunulmaktadır. Üretim tesisimiz 55 ton / gün bobin boyama, 4 ton / gün çile boyama ve 30 ton / gün büküm kapasitesine sahiptir. Günöz Tekstil, başta Avrupa ülkeleri olmak üzere yurtdışındaki konfeksiyon ve yurtiçindeki ihracatçı konfeksiyon firmalarına ham iplik ve boyalı iplik tedarik etmektedir.

Firmamız üretim ve işlem proseslerinde kullanılan kimyasal hammadde ve malzemeler insan ve çevre sağlığına duyarlı ve bundan dolayı Oeko-Tex 100 belgesi ile 2002 yılında belgelendirilmiştir. 2009 yılında; %100 Organik Pamuk ile iplik boyama proseslerini gerçekleştirebilmek için gerekli şartlar oluşturulmuş, şartların uygunluğu Control Union Certifications firması tarafından Global Organic Textile Standard ( GOTS ) Sertifikası ile belgelendirilmiştir.

Günöz Tekstil ve Kimya İşletmeleri San. ve Tic.Ltd.Şti  kurulduğu ilk günden itibaren müşteri taleplerini ve beklentilerini ön planda tutan bu beklentileri en iyi şekilde karşılayan, teknolojiyi yakından takip eden ve AR-GE çalışmalarına büyük önem veren, maliyet düşürücü ve kârlılığı arttıran çalışmaları ön planda tutan bir görev bilinciyle hareket etmektedir. Firmamız günümüzün ihtiyaç ve gerekleri düşünülerek en son teknolojiyi kullanmakta ve kendi ihtiyaçları doğrultusunda kendi makinelerini üretmektedir. Amacımız iplik boyamada en iyi kaliteyi sunmak ve sürekli artan bir müşteri memnuniyeti oluşturabilmektir. Çevre dostu fabrikası ile çok yakın bir gelecekte attığı su ile bütün boyamalarını gerçekleştirecektir. Teknolojik ve çevre dostu düzenlemeleri ve yaptığı yatırımlar ile Günöz Tekstil sektörünün en önemli firmalarından birisi olmuştur.

İNOVASYON

Lideri takipçilerinden ayıran İNOVASYON’dur. Tekstil sektöründe kendisini global bir firma olarak konumlandıran, üstün teknolojisi, kaliteli insan kaynağı ve profesyonel yönetim argümanları ile varlığını sürdüren Günöz Tekstil’in, bugünlere gelmesinin ardında “inovatif” bir firma olması yatıyor. Sürekli kendini yenileyen, proaktif düşünen, sektördeki trendleri yakından takip eden ve bunlara uyum için gereken üretim ve yönetim esnekliğine sahip olan Günöz Tekstil, inovasyonu şirket hedefleri arasına almış inovatif firmalardan biridir.

VİZYONUMUZ – MİSYONUMUZ

Değişen koşullara uyum sağlayarak devamlı gelişen, üretimde en son teknolojileri kullanarak üretim kalitesini arttıran, üretim maliyetini düşüren, çalışanları ve toplum için değer yaratan, verimli çalışan, çevreye önem veren, tüm ihtiyaçlara zamanında cevap veren bir şirket olmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak Günöz Tekstil’in temel ilkesidir.

En kaliteli ürünü en düşük maliyette üreterek, pazar payı ve üretimimizi devamlı geliştirerek, sektörde lider olarak kalmaya devam etmek ve bunu sürekli geliştirerek sürdürmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin istek ve beklentilerine göre ürün ve hizmetlerimizi; KALİTELİ, EKONOMİK ve ZAMANINDA üretmek, İşimizi ilk seferde doğru olarak yaparak verimliliğimizi artırmak,
Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle birlikte karşılıklı güvene dayalı çalışma ve iletişim ortamı yaratmak, tüm faaliyetlerimizde sürekliliği hedefleyerek buna ulaşmamızı sağlayacak çalışmalar yapmak, Günöz Tekstil San.Tic.Ltd.Şti.’nin Kalite Politikası’dır.

SERTİFİKALARIMIZ